FAQ - otázky a odpovědi


Jak se mohu zúčastnit soutěže?

Kupte Horalky 50 g Sedita v soutěžním obalu, zaregistrujte se na stránkách www.horalkysedita.cz a zadejte minimálně jeden soutěžní kód (pozor, nejedná se o EAN kód výrobku).

Jaké výrobky jsou soutěžní?

Soutěž se vztahuje pouze na Horalky Sedita 50 g v soutěžním obalu komunikujícím soutěž o Land Rover, které jsou na vnitřní straně obalu opatřeny soutěžním kódem.

Je podmínkou účasti v soutěži aktivní adresa elektronické pošty a telefonní číslo?

Ano, aktivní adresa elektronické pošty i telefonní číslo jsou nutné údaje pro registraci na soutěžních webových stránkách www.horalkysedita.cz, na těchto kontaktech budete též informováni o případné výhře.

Kdo se může soutěže zúčastnit?

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby – spotřebitelé. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže zúčastnit pouze se souhlasem svého zákonného zástupce. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby, které jsou v zaměstnaneckém nebo obdobném poměru k organizátorovi, pořadateli, technickému správci či spolupracujícím subjektům, spolupracující fyzické osoby a také osoby uvedeným osobám blízké ve smyslu občanského zákoníku.

Kdy soutěž začíná a kdy končí?

Soutěž probíhá od 1. 5. 2022 do 30. 6. 2022 včetně.

Jaké ceny mohu v soutěži vyhrát?

Hraje se o 1x automobil Land Rover Discovery Sport, 360x reproduktor JBL Tuner 2 a 360x kapesní nůž Victorinox Mountaineer v limitovaném designu.

Jak mohu vyhrát hlavní cenu?

Výherce automobilu bude vylosován ze všech účastníků, kteří přihlásili minimálně 10 kódů do soutěže.

Jak jsou určeni jednotliví výherci?

Pro určení výherců nožů Victorinox a reproduktoru JBL je "šťastná chvilka". V každém soutěžním dni je určeno 6 šťastných chvilek pro nůž a 6 šťastných chvilek pro reproduktor, kdy každá jedna šťastná chvilka určuje jednoho výherce a jeden druh výhry.

Kolik mohu vyhrát výher?

Každý soutěžící může získat za celou dobu soutěže pouze 1x vedlejší výhru od daného druhu a 1x hlavní výhru Land Rover.

Jak zjistím, jestli jsem něco vyhrál(a)?

O své výhře v soutěži bude výherce informován nejpozději do 10 dnů od vyhodnocení příslušného soutěžního dne e-mailem na uvedenou e-mailovou adresu.

Mám obavy, že po registraci do této soutěže mi začnou chodit nevyžádané zásilky elektronické pošty.

Zařazením se do soutěže udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely uskutečnění soutěže a udělení cen, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných činnostech. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat, a to zdarma, přímo u pořadatele soutěže.

Mohu se zúčastnit opakovaně?

Ano, pokaždé však s novým soutěžním kódem.

Kam se mohu obrátit s dotazy, na které jsem na stránkách nenašel odpověď?

Kontaktovat nás můžete na help@sms‑souteze.cz nebo 222 360 360.

Jak a kdy budou předávány výhry?

Hlavní výhra bude předána osobně nejpozději do dvou měsíců od ukončení soutěže. Vedlejší výhry budou odeslány prostřednictvím Zásilkovny do dvou měsíců od ukončení soutěže.

Musím si ponechat originály účtenek a soutěžních obalů s kódem, se kterými jsem se zapojil do soutěže?

Ano, můžete být organizátorem soutěže kdykoli požádáni o jejich doložení.

Mohu se do soutěže zapojit i s elektronickou účtenkou např. ze sítě Albert?

Ano, můžete. V případě výhry budete taktéž požádáni o její doložení.

Mohu se do soutěže zapojit i pokud jsem soutěžní výrobek zakoupil v potravinovém automatu?

Ano, takový vstup je možný v případě, že platbu za zboží provedete platební kartou a nákup doložíte výpisem z bankovního účtu, kde ostatní pohyby na účtu mohou být anonymizovány. Nicméně snazší zapojení je realizovat nákup ve standardní prodejní sítí s běžnou účtenkou.

Mohu se do soutěže zapojit v případě, že jsem nákup pořídil v internetovém obchodě, např. rohlik.cz?

Ano, faktura následně slouží jako doklad o nákupu – účtenka.

Kdo je organizátorem této soutěže?

Organizátorem soutěže je: Design Juice s.r.o., sídlo: Bělehradská 237/11, 140 00 Praha 4 - Nusle, IČ: 02408171; help@designjuice.cz

Jsou osobní údaje, které zadám při registraci výhry, chráněny?

Ano, osobní údaje jsou chráněny podle platných zákonů České republiky a přístup k nim budou mít pouze zadavatel a organizátor soutěže a její technický správce.

Mohu nějak změnit své přihlašovací heslo?

Ano, na stránkách u přihlášení máte možnost resetování, a tedy nastavení nového hesla.

Mohu nějak změnit číslo svého telefonu?

Ne, toto nelze, protože je to unikátní údaj, který je vázán na soutěžícího. Lze smazat registraci a s tím spojené vstupy a vytvořit novou.

Co mám dělat v případě, že mi systém hlásí, že kód byl už použit?

Většinou je to způsobeno tím, že vícekrát za sebou stisknete tlačítko „Odeslat“. Systém může mít u přidání nového kódu prodlevu. Pokud v mezičase opět stisknete tlačítko „Odeslat“, pak se může stát, že systém to vyhodnotí jako pokus zadat kód znovu. Protože váš první pokus zadat byl již úspěšný. Nicméně v případě problémů kontaktujte infolinku help@sms‑souteze.cz

Do mého účtu se nelze přihlásit. Co mám dělat?

Zkontrolujte, zda se skutečně přihlašujete pod svými údaji, které byly vámi zadány u registrace. U přetrvávajících problémů kontaktujte help@sms‑souteze.cz

Při procesu registrace mi nepřišel aktivační link. Co mám dělat?

Toto se většinou stává, když emailová adresa není vámi zadána správně. Pak je nezbytné smazat registraci se špatným emailem a musíte si vytvořit novou.

Rád bych smazal svou registraci ze soutěžní databáze? Mohu dále soutěžit?

Nikoliv. Smazáním vašeho účtu z databáze v rámci ochrany osobních dat (GDPR) váš účet zcela zaniká. V soutěži pak po smazání veškerých dat nelze pokračovat.